Bağcılar Veterineri

Bağcılar bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Bağcılar da vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Bağcılar Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Bağcılar Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Bağcılar Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Bağcılar Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Bağcılar Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Bağcılar Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Veteriner Kliniğimizden bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Bağcılar Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Bağcılar Veteriner Konsultasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged , , , , .