Gaziosmanpaşa Veteriner Kliniği

Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesine vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Gaziosmanpaşa Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Gaziosmanpaşa Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Gaziosmanpaşa Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Gaziosmanpaşa Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Gaziosmanpaşa Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Gaziosmanpaşa Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Veteriner Kliniğimiz’den bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Gaziosmanpaşa Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa Veteriner Konsültasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged , .