Sefaköy Veteriner Kliniği

Sefaköy bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Sefaköy bölgesine vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Sefaköy Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Sefaköy Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Sefaköy Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Sefaköy Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Sefaköy Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Sefaköy Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Sefaköy Kliniğimiz’den bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Sefaköy Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Sefaköy Veteriner Konsültasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged .