Sultançiftliği Veteriner Kliniği

Sultançiftliği bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Sultançiftliği bölgesine vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Sultançiftliği Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Sultançiftliği Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Sultançiftliği Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Sultançiftliği Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Sultançiftliği Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Sultançiftliği Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Sultançiftliği Kliniğimiz’den bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Sultançiftliği Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Sultançiftliği Veteriner Konsültasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged .